Informacje kontaktowe

Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo

 

   Adres: Zblewo, ul. Główna 17, 83-210 ZBLEWO

   tel/fax: 058 588 44 06


   NIP:  592-11-94-734

   REGON:  001178970

 

CUW : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Marek Mischke: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Główna księgowa Malwina Deska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Inspektor ds. księgowości Beata Gumińska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Starszy inspektor ds. ekonomicznych Dorota Libera: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Inspektor ds. administracyjnych Izabela Nieżurawska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Inspektor ds. administracyjnych Elżbieta Glaza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Inspektor ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

   Godziny pracy CUW:

     poniedziałki i środy: od 7.30 do 16.00

     wtorki: od 7.30 do 15.30

     czwartki i piątki: od 7.30 do 15.00

  

Informacja o sposobie przyjmowania korespondencji:

W sprawach należących do właściwości działania Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo można zwracać się drogą listową, pocztą elektroniczną, faksem oraz poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą: 
ePUAP - elektroniczna skrzynka podawcza

 

Informacja o przetwarzaniu danych:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych od dnia 25 maja 2018 roku. - czytaj całość informacji